Право на відмову від виконання договору

Ви маєте право відмовитися протягом чотирнадцяти днів від виконання цього договору без зазначення причин.
Термін для відмови становить чотирнадцять днів з дати, коли ви або назване вами третя особа, яка не є вантажоперевізником, придбали товар.
Щоб скористатися своїм правом відмови, ви повинні направити нам заяви (наприклад, листом, відправленим поштою, факсом або електронною поштою), в якому ви повинні повідомити про своє рішення відмовитися від виконання договору. Для цього ви можете скористатися прикладеним зразком бланка, який, тим не менш, не є обов’язковим.

Для дотримання терміну, передбаченого для відмови, вам достатньо надіслати повідомлення про здійснення свого права на відмову до закінчення цього терміну.
наслідки відмови
Якщо ви відмовитеся від виконання цього договору, ми повернемо вам всі платежі, які ми отримали від вас, виключаючи плату за доставку, негайно і не пізніше чотирнадцяти днів з дати отримання нами повідомлення про відмову від виконання даного договору. Для повернення грошей ми будемо використовувати ті ж способи оплати, якими ви скористалися при початкової транзакції, якщо тільки з вами не був узгоджений інший спосіб повернення грошей; будь-якому випадку ви не будете платити за повернення грошей. Ми можемо відмовитися від повернення грошей, поки не отримаємо товар назад або поки ви не представите докази того, що ви відіслали товар, в залежності від того, що станеться раніше.
Ви повинні повернути нам товар негайно і в будь-якому випадку не пізніше чотирнадцяти днів з дати, коли ви повідомите нам про свою відмову від виконання даного договору. Термін вважається дотриманою, якщо ви відправите товар до закінчення чотирнадцяти днів. Ми не несемо витрати з повернення товару. Ви платите тільки тоді, коли можлива втрата вартості товару підтримується недосконалим поводженням з товаром, що вплинуло на його властивості, якість і працездатність.

Право на відмову не поширюється на наступні договори:
Договори на постачання товарів, які не є готовими до вживання і для виготовлення яких потрібен індивідуальний вибір або визначення споживачем, або які виготовлені з індивідуальними потребами споживача.