Про нас

Я – Олександра Токарєва, дизайнер і розробник авторських схем для вишивки бісером. Займаюся цим більше десяти років, за цей час розроблено понад чотирьох сотень дизайнів. Починалося все із захоплення плетінням браслетів і прикрас. Різноманітність і можливості передачі кольору бісером захоплювали мене і спонукали до експериментів. Я вирішила вишити бісером сюжет відомої картини. Маючи схему для вишивки нитками і підбираючи до неї бісер, отримала результат, який швидше засмутив, ніж надихнув. Вишита картина вийшла не реалістичною, «неживою», переходи – різкими. Губилася вся краса бісеру.

 

Маючи художній досвід і відчуття кольорової палітри бісеру, я зрозуміла – треба саме «малювати» бісером. При створенні картини, як правило, використовую 30-50 кольорів. Схеми для вишивки бісером легко читаються і використовуються. Вишивати бісером навіть легше, ніж нитками.

 

Особливе місце в моїх роботах займають сюжети на основі картин відомих художників. Ці роботи подобаються вишивальницям, а у художників викликають інтерес і схвалення. Так само трохи пізніше я почала створювати портрети по фото, в стилі ретро.

 

Ось слова замовниці весільного портрета: «Я хотіла свою любов до чоловіка висловити в картині бісером, створеної своїми руками і щоб ця мить залишилася нашим дітям як пам’ять на багато років».


Дорогі майстри!

Я створюю схеми, а Ви своєю наполегливою, важкою, але цікавою працею створюєте шедевр, який радує серця.

Дякую Вам за натхнення!

 

Створюю індивідуальні роботи бісером під замовлення.

Процес довгий, захоплюючий, що вимагає Вашої безпосередньої участі. Шлях від створення дизайну до вишивки картини ми проходимо разом. В результаті виходить вишита бісером приємна подія, найдорожча людина або просто вподобаний, бажаний сюжет. Ви можете самі вишити картину, по скомплектованому набору, або доручити цю частину роботи мені.


Комплектую готові набори по розробленим раніше дизайнам.

Набір комплектується так, що Ви відразу можете приступити до вишивки. До складу набору входять: схема для вишивки з інструкцією, канва №14, не щільна 51х55 клітин в 10 см, бісер Preciosa № 10, бісерна голка, котушка нитки, контейнери-органайзери для бісеру, зникаючий маркер для канви. Купуючи набір, Ви можете приступати до вишивки, заощадивши час на підбір матеріалів.

Створюю авторські схеми для вишивки картин бісером.

Схема складається з титульної сторінки (відображений сюжет майбутньої роботи, розміри в стежках і сантиметрах), повнокольорової схеми картини, чорно-білої символьної схеми, інструкції з вишивки бісером і інформаційної сторінки (містить всю інформацію про необхідні матеріали і їх кількості, а також «ключі »до чорно-білої схемою). Купуючи схему, Ви самостійно купуєте необхідні матеріали і приступаєте до роботи.