Гарантійні зобов'язання

Гарантійні зобов’язання

Шановні покупці, дорогі майстри вишивки!

Пропоновані мною набори для вишивання можливо самі трудомісткі в процесі вишивки і дуже дорогі за вартістю на ринку рукоділля. На вишивання однієї роботи у майстрів йде від трьох до дев’яти місяців копіткого і захоплюючого проведення часу. І щоб це захоплення приносило максимальне задоволення, я гарантую найвищу якість наборів і повне гарантійне обслуговування, відповідно до чинного законодавства і моїх гарантій, протягом всього часу, поки Ви займаєтеся вишивкою.

Вимоги до якості наборів

Закон:
(Цивільного Кодексу України ч.1 ст. 675).

Товар, який продавець передає або зобов’язаний передати покупцеві, має відповідати вимогам щодо його якості в момент його передачі покупцеві, якщо інший момент визначення відповідності товару цим вимогам не встановлено договором купівлі-продажу.

(Закону про захист прав споживача ч.1 ст.6).
Продавець (виробник) зобов’язаний передати покупцеві продукцію належної якості…

Мої гарантії:

 • Унікальність наборів підтверджена отриманими патентами № 107093 «Набір для вишивання бісером на полотні декоративному, тканому (канві)» і № 104212 «Спосіб вишивання бісером на полотні декоративному, тканому (канві)». Авторство схем для вишивання бісером: свідченням про реєстрацію авторського права № 65661.
 • Набори випускаються тільки згідно ТУ У 13.9-3052926647-001: 2015 року, спеціально розроблених та узгоджених з уповноваженими органами виконавчої влади України.
 • Отримано висновок санітарно-епідеміологічної експертизи (висновок СЕС) № 05.03.02-04 / 50657.
 • Пройдено добровільну сертифікацію в системі сертифікації ДСТУ Р № 2111441.

Право споживача на інформацію про продукцію

Закон:

(Закону про захист прав споживача ч.1 ст.15).
Споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість його усвідомленого та компетентного вибору.

(Постанова «Про затвердження правил продажу дистанційним способом» № 612 від 27.09.2007р.).
При продажу товару за зразком та (або) опису продавець зобов’язаний передати споживачеві товар, який відповідає зразку та (або) опису.

Мої гарантії:

 • Вся пропонована для продажу продукція повністю відповідає представленим фото на сайті.
 • Щорічно з 2010 р, два рази на рік (навесні та восени) представляю набори та вишиті картини бісером на виставках в Росії – «Формула рукоділля» (Москва), в Україні – «Craft.Business & Hobby» (Київ), в Німеччині – «Kreativ Welt» (Франкфурт на Майні) та «CREATIVA» (Дортмунд). Можна все побачити вживу і отримати консультацію з вишивання бісером.

Гарантійний термін

Закон:

(Закону про захист прав споживача ч.1 ст.13).
Виробник забезпечує належну роботу (використання) продукції, в тому числі комплектуючих виробів, протягом гарантійного терміну.

Мої гарантії:
З моменту придбання набору і до останньої пришитої бісеринки я гарантую всебічну підтримку, інформаційну та матеріальну (висилаю випадково загублені листи схем, втрачений бісер, нитки, голки для вишивання).

Наслідки виявлення недоліків товару

Закон:

(Закону про захист прав споживача ч.1 ст.8)
В межах гарантійного терміну покупець виявляє простий недолік, тобто невідповідність продукції вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, умовам договору і т.д., тоді він має право вимагати від продавця (виробника) за своїм вибором:

 • пропорційного зменшення ціни;
 • безоплатного усунення недоліків;
 • відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

Якщо ж виявлені протягом гарантійного терміну недоліки товару виявилися суттєвими і виникли з вини виробника (продавця) (істотними вважають недоліки, які роблять неможливим чи недопустимим використання товару за його цільовим призначенням, виникли з вини виробника (продавця) і після їх усунення з’являються знову по не залежних від покупця причин), тоді:

 • розірвати договір і повернути сплачену за товар грошову суму;
 • замінити товар на такий же або аналогічний з числа наявних у продавця (виробника).

Мої гарантії:

Купуючи набір, ми стаємо друзями на довгі місяці. Тому гарантую: все, що передбачено законом, я виконаю в максимально короткі терміни і зручним для Вас способом.

Набори комплектуються під замовлення і в разі, якщо сталася помилка в комплектації, я відправлю Вам потрібні матеріали за свій рахунок. Якщо в процесі вишивки виникли труднощі (наприклад, випадково змішалися, розсипалися кілька кольорів бісеру), то не витрачайте час на сортування, пишіть і я надам втрачений бісер.

Бажаю приємної вишивки!

Олександра Токарєва