Новинка! Інтер'єрна, просторова 3D вишивка бісером на прозорій поверхні (силікон). Сервировочний декор.

Новинка! Інтер'єрна, просторова 3D вишивка бісером на прозорій поверхні (силікон). Сервировочний декор.

Інтер’єрна, просторова 3D вишивка бісером на прозорій поверхні (силікон). Сервірувальна декор

Інтер’єрна, просторова 3D вишивка бісером на прозорій поверхні (силікон). Сервірувальна декор. Це абсолютно новий напрямок на ринку Рукоделия. У звичному нам вигляді вишивка бісером виконується на канві, текстилі, шкірі, та ін. Матеріалах і поверхнях. Я хотіла б Вам представити новий напрям у вишивці, Інтер’єрна, просторова 3D вишивка бісером на силіконі – це моє бачення як дизайнера і просто людини який закоханий в чарівний світ бісеру. В даному виді вишивки я хотіла відобразити всю реалістичність вишивки бісером, розроблених в своїй авторській техніці, в ще більш повною мірою, обсягах і гри відтінків, створивши таким чином вишите зображення не мають кордонів в просторі. Вишиті зображення на прозорій основі розширюють простір, візуально створюючи обсяг бісеру та ще більш реалістично відображаючи його межі. Часткова вишивка Бісером по заготівлі з якісного силікону з просторовим малюнком, на повністю прозорому тлі, така вишивка має величезну перевагу, можливість розмістити готовий сервірувальна декор на будь-якій поверхні меблів, в інтер’єрі вашого будинку.

Даний продукт підходить як для початківців вишивальниць, так і професіоналів. Техніка вишивки нічим не відрізняється від техніки вишивки на звичайній канві. Серветку можна вишивати як бісером, так і за бажанням замінити на нитку – хрестиком. А головне, за невеликий період часу Ви створите справжній шедевр і отримаєте величезне задоволення від творчого процесу!

Техніка вишивки нічим не відрізняється від техніки вишивки на звичайній канві. Картину можна вишивати як бісером, так і за бажанням замінити на нитку – хрестиком. А головне, за невеликий період часу Ви створите справжній шедевр і отримаєте величезне задоволення від творчого процесу!

 

Переваги інтер’єрної, просторової 3D вишивки на прозорій основі (силікон): Вам не потрібно тепер буде враховувати всі нюанси Вашого дизайну інтер’єру при виборі сюжету вишивки, Ви зможете спокійно вибрати просто то що Вам сподобалося, вишити із задоволенням і прикрасити сервіровку столу або розмітити виріб у вигляді декору прикрасивши вашу меблі. Вам не потрібно буде ламати голову над тим які гаджети Вам будуть потрібні для вишивки, закріплення канви і т.д. Так як основа вишивки вже готова, у Вас в руках, прекрасно тримає форму, і тим часом досить рухлива, згинаючись в потрібні вам боку, і приймаючи зручне положення в руці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 − 4 =